Rozkład jazdy
Bilety są dostępne w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej. Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych.
Kraków - Zamość
5, d | |
---|---|
Kraków MDA | 6:40 |
Lisia Góra | 7:57 |
Radomyśl Wielki | 8:17 |
Mielec | 8:35 |
Baranów Sandomierski | 8:59 |
Tarnobrzeg | 9:11 |
Stalowa Wola | 9:39 |
Nisko | 9:54 |
Janów Lubelski | 10:24 |
Frampol | 10:44 |
Szczebrzeszyn | 11:09 |
Zamość ul. Peowiaków Szpital | 12:03 |
Zamość ul. Gminna | 12:09 |
5, d | |
---|---|
Zamość ul. Gminna | 12:30 |
Zamość ul. Peowiaków Szpital | 12:36 |
Szczebrzeszyn | 13:00 |
Frampol | 13:25 |
Janów Lubelski | 13:45 |
Nisko | 14:15 |
Stalowa Wola | 14:30 |
Tarnobrzeg | 14:58 |
Baranów Sandomierski | 15:10 |
Mielec | 15:34 |
Radomyśl Wielki | 15:52 |
Lisia Góra | 16:12 |
Kraków MDA | 17:59 |
1 – kursuje w poniedziałek
1-7 kursuje od poniedziałku do niedzieli
4–5 – kursuje od czwartku do piątku
4–7 – kursuje od czwartku do niedzieli
7 – kursuje w niedziele
4/5 – kursuje z czwartku na piątek
5/6 – kursuje z piątku na sobotę
7/1 – kursuje z niedzieli na poniedziałek
d – Linia nie jest obsługiwana w dniach: 25 i 26 grudnia, 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych.
* - kurs czasowo zawieszony
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów, na które nie mamy wpływu.